Serwisy / portale

Serwisy / portale

Klienci, poszukując najbardziej odpowiedniego dla siebie miejsc wypoczynku coraz częściej korzystają z internetowych wyszukiwarek i baz noclegowych. Dobrze pozycjonowana baza i profesjonalnie przygotowany opis firmy są często jednym z podstawowych czynników decydujących o wyborze określonego miejsca wypoczynku.

Oferujemy Państwu dostęp do serwisów internetowych doba hotelowa.pl oraz morzebaltyckie.info.

Doba hotelowa to internetowa baza obiektów noclegowych znajdujących się na terenie całej Polski. Umożliwia ona przeglądanie i porównywanie oferty noclegowej przygotowanej przez właścicieli obiektów. Serwis skierowany jest do osób, które planując wyjazd chcą mieć dostęp do wiarygodnych informacji na temat wybranego obiektu noclegowego i możliwość porównania go z innymi, podobnymi obiektami w celu wyboru najdogodniejszej dla siebie oferty.

Zapewniamy:

  • Bezpłatną prezentację Państwa firmy w układzie alfabetycznym zawierającą :dane teleadresowe, adres strony internetowej i e-mail, logo lub zdjęcie obiektu;
  • Płatną prezentację Państwa firmy w układzie alfabetycznym zawierającą: dane teleadresowe, adres strony internetowej i e-mail, logo lub zdjęcie obiektu, opis obiektu- cena uzależniona jest od ilości znaków;
  • wpisów płatnych priorytetowych
  • zamieszczanie banerów reklamowych

Serwis morze bałtyckie.info to internetowa baza obiektów noclegowych znajdujących się na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Wyszukiwarka znajdująca się na stronie internetowej pozwala na znalezienie odpowiedniego obiektu noclegowego spełniającego wybrane przez klienta kryteria.

Zapewniamy

  • bezpłatną prezentację Państwa obiektu wraz z opisem i maksymalnie czterema fotografiami

Adresy naszych portali: