Gadżety Reklamowe

Nasze doświadczenie i kreatywność – Twój sukces

Sztuka wręczania podarunków sprzyja budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Długopis, kubek, kalendarz czy inny gadżet wręczony klientowi sprawi, że obdarzy on firmę większym zaufaniem i zapamięta ją na dłużej. Działając w branży reklamowej od kilku lat dostrzegliśmy jak ważną rolę odgrywają upominki wręczane przy dokonywaniu transakcji i promocji formy, dlatego też proponujemy pomoc w wyborze i dystrybucje największej jakości gadżetów reklamowych od długopisów poprzez koszulki, aż po bardziej ekskluzywne gadżety. Dzięki aktywnemu kontaktowi z wieloma wytwórniami upominków firmowych służymy fachowym doradztwem w wyborze najbardziej oryginalnych i efektownych gadżetów firmowych.


Długopisy reklamowe

Są jednym z najtańszych i najbardziej praktycznych gadżetów. Ich podstawową zaletą jest to, że każda partia długopisów może reklamować inny produkt bądź usługę. W zależności od wielkości długopisu można umieścić na nim nadruki, które będą oryginalną i efektowną formą reklamy firmy. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze rodzaju długopisów, wielkości i treści nadruku.Smycze reklamowe

Smycze reklamowe idealnie sprawdzają się jako nośnik reklamowy i są także przydatne jako przedmioty codziennego użytku. Mogą być używane jako zawieszki do kluczy, identyfikatorów, telefonów, etui itp. Oferujemy smycze reklamowe różnej szerokości, długości, wykonane z różnych materiałów i różnorodnie wykończone. Każde zamówienie może zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.


Kalendarze

Książkowe, ścienne, stojące – kalendarze są niezwykle praktycznym gadżetem, który z jednej strony będzie przyciągał uwagę każdego dnia, a z drugiej będzie dla jego posiadacza reklamą firmy. Oferujemy szeroki wachlarz kalendarzy wiodących producentów, wierząc, że czas liczony według tych kalendarzy, będzie czasem sukcesu Państwa firmy.


Ceramika reklamowa

Kubki, szklanki i inne wyroby ceramiczne są doskonałym gadżetem promującym firmę podczas spotkań biznesowych, targów czy prezentacji. Oferujemy kubki, filiżanki, kufle do piwa, kieliszki oraz zestawy kawowe, na których nadrukujemy Państwa logo i dowolną treść reklamową. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów i nadruków oraz pomoc w wyborze najbardziej odpowiednich dla Państwa produktów ceramicznych


Odzież reklamowa

Współpracujemy z producentami najwyższej jakości odzieży reklamowej: koszulek, bluz, koszul, zarówno damskich jak i męskich. Są one idealna reklamą na zewnątrz firmy, przy kontaktach z kontrahentami i pracy w terenie. Oferowane przez nas nadruki są wytrzymałe, co gwarantuje, że odzież pozostanie dobrą wizytówką firmy na dłużej.


Inne

Poza najbardziej popularnymi gadżetami oferujemy także inne produkty, takie jak breloki, podkładki, pendrive itd.